Zapowiedź 7. kolejki Grupy D

BC Obra Kościan – Röben Gimbasket Wrocław – sobota godz. 17:00

Swojego drugiego zwycięstwa w sezonie Gimbasket Wrocław poszuka w Kościanie, gdzie miejscowa Obra jest bardzo silnym zespołem. Minione rozgrywki pokazały jednak, że młodzież z Wrocławia lubi zaskakiwać i zapowiada się wyrównane spotkanie.

BC Swiss Krono Żary – KS Kosz Pleszew – sobota, godz. 17:00

BC Swiss Krono Żary nie przegrało jeszcze we własnej hali, gdzie mają bilans 4-0. Z dorobkiem 9 oczek żarski zespół zajmuje aktualnie 3. miejsce w tabeli. W najbliższą sobotę do Żar przyjedzie KS Kosz Pleszew, który z bilansem 3-3 zajmuje 6. miejsce w klasyfikacji. Ciekawie zapowiada się rywalizacja pomiędzy Kacprem Mąkowskim a Mikołajem Spałą.

Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie – KKS Tarnowski Góry – sobota, godz. 18:00

Po ostatniej porażce z AZS Basket Nysą Polkąty będą chciały zwyciężyć przed własną publicznością z przedostatnim zespołem w grupie D.

KS Sudety Jelenia Góra – KS Hes BasketBall Wrocław – sobota, godz. 18:30

Od wielu lat wiadomo, że hala przy ulicy Sudeckiej to prawdziwa Twierdza zespołu z Jelenie Góry. Bilans 3-0 w obecnych rozgrywkach tylko to potwierdza. KS Hes BasketBall Wrocław spróbuje sprawdzić niespodziankę, jednak będzie o nią bardzo ciężko…

BM Slam Stal II Ostrów Wielkopolski – AZS Basket Nysa, niedziela, 17:00

Ostatnia w ligowej Tabeli Stal podejmie w niedzielne popołudnie wyżej notowanego rywala – AZS Basket Nysa. Ciekawie zapowiada się pojedynek pomiędzy Łukaszem Wojciechowskim, a Maciejem Leszczyńskim

Ogniwo Piratesports Szczecin – Exact Systems Śląsk II Wrocław,niedziela, 17:30

Rezerwy ekstraklasowego Śląska Wrocław nie powinny mieć problemu, aby odnieść siódme zwycięstwo w obecnym sezonie i pokonać 9. w ligowej tabeli Ogniwo (bilans 2-3)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *